Rodinný Hotel Garni Orlová se nachází na okraji sportovního areálu
(tenisové kurty, fotbalový stadión) a je přímo součástí zimního stadiónu. Skvělý zážitek nabízí výhled přímo na ledovou plochu a to přímo z prostor snídaňového bufetu, nebo z přístupové chodby k pokojům. Hotel je vzdálen 200m od lesoparku v Orlové , kde se nachází klidová zóna se zábavnými hřišti pro děti. Hotel je vzdálen 500m od centra Orlové. Pro bližší informace, co dělat v Orlové a okolí se můžete podívat na stránky www.orlovacity.cz .

Snídaně si můžete objednat k pobytu den předem. Hotel je vybaven kávovým a snackovým automatem Dallmayr, venkovním posezením. Všechny služby LOBBY baru – pronájem prostor pro pořádání akcí, jsou pro hotelové hosty , tak i pro širokou veřejnost. Ceny dle platného ceníku.

Nabízíme také pořádání kulturních a společenských akcí,  firemních setkání a teambuildingů, s možností využítí sportovního areálu. Pro tyto účely máme k zapůjčení prostory klubu VYNARNA pro cca 30 lidí a prostor restaurace pro cca 60 osob s možností rozdělení posuvnou stěnou.

Děkujeme za přízeň a těšíme se na Vás ,  Hosty.

Manželé Richard a Kateřina Šnapkovi

Informace pro naše hosty

  • prostory hotelu (ubytovací části) jsou pouze pro hotelové hosty
  • ubytování a check in je možný bez předchozí domluvy do 22:00 , pokud potřebujete mít volnost při příjezdu, uhraďte prosím při rezervaci platbu kartou a proveďte pro vaše pohodlí také online check in, který Vám bude nabídnut, poté Vám zašleme přístupové údaje pro Váš vstup do hotelu
  • check out je do 10:00, pokud potřebujete odjet později je možné po předchozí domluvě za poplatek 200 Kč do 16:00
  • možnost non stop využití kávového automatu Dallmayr , nebo snack automatu, kde nakoupíte sladkosti, slané pochutiny a sandwiche.
  • možnost pronájmu prostor pro recepce, kulturní a společenské akce, školení, firemní večírky
  • informace o kulturních akcích, sportovních aktivitách a turistických atrakcích v Orlové a okolí se dozvíte na www.orlovacity.cz
  • heslo na wifi je : hotelgarni

Děkujeme za přízeň, Těšíme se na Vás , Tým Hotelu Garni Orlová

Rezervace a informace ubytování  :

Tel :   +420 605 323 932   ,  recepce@hotelgarniorlova.cz

Pronájem banketky a akce, pronájem automobilu:

Tel :    +420 732 164 124

Hotel Garni Orlová

Na Stuchlíkovci 793

735 14  Orlová-Lutyně

www.hotelgarniorlova.cz